ŠUNGIT - VĚČNÝ KÁMEN ZDRAVÍ

- čistí a dezinfokuje vodu...

- harmonizuje člověka i prostředí...

 

- JEDEN Z NEJZÁHADNĚJŠÍCH NEROSTŮ NA ZEMI

 -  PRO BIOENERGETICKOU OČISTU A HARMONIZACI PROSTŘEDÍ

-ZMÍRNĚNÍ  PATOGENNÍHO  VLIVU  TELEVIZE, POČÍTAČE

 - DEZINFIKUJE A ČISTÍ VODU

 

Šungitu se připisují vlastnosti kamene, který do sebe vstřebává všechno negativní., škodlivé a špatné a současně soustřeďuje, obnovuje a zmnožuje všechno dobré a užitečné a to jak v lidském organismu, tak i v okolním prostředí. Je to svérázná "čistička", prostředek na přetvoření špatných, negativních energií v energie pozitivní, životadárné.

 

ZMÍRNĚNÍ  PATOGENNÍHO  VLIVU  TELEVIZE, POČÍTAČE

ZA POMOCI  ŠUNGITOVÉ PYRAMIDKY

TELEVIZE SHORA

 pyramidka umístěna před obrazovkou

 TELEVIZE Z BOKU

 pyramidka umístěna před obrazovkou

 

POČÍTAČ  Z BOKU

 pyramidka umístěna před obrazovkou

 

      ---------   PATOGENNÍ ZÓNA BEZ PYRAMIDKY

     plná čára     PATOGENNÍ ZÓNA S PYRAMIDKOU

 

ŠUNGIT MÁ SCHOPNOST POLCOVAT ELEKTROMAGNETICKÉ ZÁŘENÍ VE FREKVENČNÍM PÁSMU 100 kHz AŽ 2000 MHz A OSLABOVAT ELEKTROMAGNETICKÝ SIGNÁL VÍCE NEŽ  275 000x.

 Odstiňovací vlastnosti  šungitu jsou doloženy patenty jak v Rusku, tak ve Spojených státtech amerických...

 

PYRAMIDKA SE DOPORUČUJE JAKO NEDÍLNÁ SOUČÁST VYBAVENÍ KANCELÁŘE ČI PRACOVIŠTĚ, ZVLÁŠTĚ KDYŽ SE TAM NACHÁZÍ VELKÉ MNOŽSTVÍ POČÍTAČOVÉ TECHNIKY - POČÍTAČE, MONITORY, VIDEA A AUDIOPŘIJÍMAČE ATD.

EFEKTIVITA TAKOVÉHO VYUŽITÍ SE ČÁSTEČNĚ VYSVĚTLUJE VYSOKÝMI SCHOPNOSTMI ŠUNGITU POHLCOVAT A ZASTIŃOVAT ELEKTROMAGNETICKÉ ZÁŘENÍ, ČÁSTEČNĚ VŠEOBECNĚ ZNÁMÝMI VLASTNOSTMI PYRAMID.

                                            z knihy -  I. Voblíkové – Šungit – Legendy, fakta, informace 

 

LEGENDY, FAKTA, INFORMACE

 

Co je ŠUNGIT ?

Je téměř dvě miliardy let stará hornina,

obsahující uhlík, křemík a skoro celou tabulku chemických prvků,

které dostala název podle místa výskytu,

Karelské vesnici Šuňga, na břehu Oněžského jezera

v severozápadní částí Ruska.

 

Na tomto kameni je  NEOBYČEJNÉ  všechno

složení, struktura, vlastnosti, doba vzniku,

záhadný původ, široké spektrum využití.

 

Na sklonku 20.století vědci z částí odhalili tajemství Šungitu. Vyšlo najevo, že hlavní vlastností složení je přítomnost zvláštního uhlíku – vzácné formy, jenž se dílem skládá z molekul sférické formy – z FULLERENŮ.

objev byl oceněn NOBELOVOU CENOU

 

 

 

Každý šestiúhelník sousedí se třemi šestiúhelníky a třemi pětiúhelníky a každý pětiúhelník hraničí pouze se šestiúhelníky. Je to molekula s největší možnou symetrii. Z geometrického hlediska je to komolý ikosaedr.  Atomy uhlíku, které vytvářejí kouli, jsou navzájem spojeny silnou vazbou.

 

 

ŠUNGIT DEZINFIKUJE A ČISTÍ VODU

Jedná se nejen o léčivé kameny,

ale i rušičky geopatogenních zón a kameny pro úpravu vody.

 

 

- efektivně pohlcuje elektromagnetické záření,

   neutralizuje GPZ

- zlepšuje mikroklima, harmonizuje prostředí, dodává energii a

   sílu

- má léčivé, hojivé a dezinfekční účinky

- čistí vodu téměř od všech organických příměsí včetně ropných

   produktů sloučenin obsahujících chlór, dusičnany a amoniak        - absorbuje a odstraňuje z vody těžké kovy, železité přísady

   organické sloučeniny

- ničí vibria cholery, streptokoky, jiné bakterie a mikroorganismy

- obohacuje vodu stopovými prvky důležitými pro organismus

- mění její energeticko-informační strukturu, nabiji ji a aktivuje

 

 

 

PRO HARMONIZACI PROSTŘEDÍ A ODRUŠOVÁNÍ NEGATIVNÍCH ENERGIÍ SE ODNEPAMĚTI POUŽÍVAJÍ KOULE A PYRAMIDY.

 

ŠUNGITOVÁ PYRAMIDA

pro odstranění vlivu geopatogeních a technických zón

Pyramida ze šungitu je příkladem synergie tvaru ( pyramida ) a minerálu se unikátními léčebnými účinky ( šungit ). Pokud se chcete zbavit dlouhodobé podrážděnosti, únavy a neklidu, stačí jednoduše šungitovou pyramidu postavit ve vašem pokoji. Okruh působení pyramidy je cca 1m. To znamená, že váš pokoj pro vás přestane být rizikovou zónou. Okamžitě se odstraní všechno nepříjemné působení elektromagnetickýho smogu, zlepší se složení vzduchu. Působením šungitové pyramidy se dokonce mění vůně v místnosti. Pro neutralizaci nepříznivého záření počítače, televize atd. umístěte pyramidu na a nebo před monitor nebo před jiný zdroj záření. Pro přípravu šungitové vody se doporučuje velikost pyramidy 4x4cm - 5x5cm. Rádius působení pyramidy: velikost pyramidy v cm : 3x3 - 4x4 - 5x5 - 6x6 -7x7 -8x8- 9x9 a rádius v m : 1m - 1,6m - 2,8m - 3,8m - 4,5m - 6,5m - 8m .

 

 

ŠUNGITOVÉ LEŠTĚNÉ MASÁŽNÍ KOULE

 

otáčení jedné až několika koulí v rukou, (obdobné známějšímu cvičení s čínskými koulemi, má celé  spektrum  blahodárných účinků. Použijete-li koule ŠUNGITU, budou účinky tohoto cvičení značně výraznější.

Mladým lidem pravidelné cvičení s koulemi zbystřují mysl a posilují ruce.                                                                                                                                                    Starším lidem, pak pomáhají zbavit se pocitu znecitlivění končetin, zlepšují paměť a mozkovou činnost, pomáhají proti únavě, podrážděnosti, neklidu, zácpě.                                                     Cviky se ŠUNGITOVÝMI KOULEMI - zlepšují krevní oběh, normalizují tlak, odstraňují křeče, třes rukou, zlepšují pohyblivost kloubů, napomáhají sladění pravé a levé hemisféry.                                   Mohou být použity pro účely relaxace a meditace.

S koulemi můžeme cvičit kdykoliv.  

 

Pozitivní vliv masáží ŠUNGITOVÝMI KOULEMI

                                                                                                                                                         se vysvětkuje vlastnostmi ŠUNGITU a také energetickou vazbou existující mezi dlaněmi a centrální nervovou soustavou. Na prstech a dlaních rukou se nacházejí aktivní body, které mají přímou souvislost s vnitřními orgány a ovlivňují jejich funkčnost.                                                                                                                                                       Podle výsledků a efektivity můžeme cviky se ŠUNGITOVÝMI KOULEMI řadit k nejlepším prostředkům pro udržování vysoké práceschopnosti a aktivní dlouhověkosti....

                                               píše p.Voblíková v knize - ŠUNGIT-legendy,fakta,informace 

 

                   

 

 

ŠUNGITOVÝ HARMONIZÉR

2 válečky 30 x 110 mm

 

 

 

Bioenergetický harmonizér - válečky Žezla síly, žezla faraónů Harmonizér se skládá ze dvou válečků stejné velikosti ze šungitu a z karelského mastku. Působení harmonizéru přepíná organismus do jiného, dokonalejšího energetického stavu, při kterém se energie harmonicky rozděluje mezí orgány a soustavy, aktivněji probíhají regenerační procesy, posilují se obranné a seberegulační funkce. Dále harmonizér zvyšuje vibrace, vyrovnává polaritu těla a napomáhá dalším pozitivním změnám energetického systému. Harmonizér se používá také k meditačním a obdobným účelům. Karelský mastek i šungit - jehož stáří je 2 miliardy let je metamorfovanou břidlicovou horninou, která se vyskytuje a průmyslové těží v Karélii. Karelský mastek neboli talkochlorit je ve světě známý pod finským názvem tulikivi. Tento kámen se skládá cca z poloviny z mastku (talek, talkum, steatit, klouzek – Mg3Si4O10(OH) 2 ) a z poloviny z magnezitu (uhličitan hořečnatý - MgCO3). Je absolutně netoxický a chemický setrvačný. Mezi hlavní vlastnosti patři hydrofobnost, žáruvzdornost, měkkost a unikátní tepelné vlastnosti: rychlá absorpce a akumulace tepelné energie a její postupné vyzařování. Stačí podržet ho v rukou jen několik minut, dlouho pak budete mít pocit že vás hřeje. Od pradávna se využíval karelským obyvatelstvem k výrobě kámen, pecí, saun a nádobí. Říkali mu proto hrncový kámen.

 

 

ŠUNGITOVÁ DRŤ

vel. 10 - 20 mm - 20 dkg

vel.10 - 20 mm          vel. 20 - 40 mm

Šungitová drť ( šungitový štěrk ) Šungit aktivátor vody a přírodní filtr.

Příprava šungitové vody: šungitovou drť propláchneme a nasypeme do 3 litrové skleněné nádoby a dolejeme běžnou vodou z kohoutku - nádobu necháme 12 hodin stát, potom tuto vodu můžeme pít nebo používat na čaj nebo kávu, případně važit polévku atd. Už po 1 měsíci každodeního pití této vody pocítíte změnu. Pitím této vody si můžete někdy i snížit vysoký tlak. Šungitová drť vám vydrží cca 3-6 měsíců, potom se sníží její čistící schopnost a je nutno ji vyměnit za novou. Šungitová voda je skvělý, naprosto přírodní nápoj bez jakékoliv chemie, který získáte úpravou běžné vody z vodovodního kohoutku bez složitých procedur a nákladů. Váha 200g šungitové drti je vhodná pro 2,5 - 3 litry vody, nejlépší je skleněná nádoba. Od diamantu a grafitu se šungit liší svou molekulární strukturou. Molekuly jsou tvarem podobné fotbalovému míči a nazývají se FULLERENY - je to čtvrtý známý typ formy uhlíku. Molekuly obsahují atomy C60. Šungit je jediný nerost na Zemi, který léčebné fullereny obsahuje. Karelský šungit je uložen v nejstarších vrstvách zemské kúry, jejichž stáří je více než 2 miliardy let. Jeho kosmický pùvod je díky vysoké koncentraci fullerenů velice pravděpodobný, protože podobné mimozemské fullereny byly nalezeny také v meteoritech. O důležitosti odhalení fullerenů hovoří i fakt, že skupina anglických vědců za jejich objev získala Nobelovu cenu. Ukázalo se, že při vzájemném působení s vodou, má šungit léčebné vlastnosti. Přetváří vodu na biologicky aktivní. Voda s energoinformační matricí šungitu pomáhá pracovat všem biologickým strukturám organizmu, aniž by potlačovala zdravé buňky. Fulleren je nejvýkonnější a dlouho působícím antioxidant a zároveň univerzální sorbent. Jeho schopnosti čistit vodu od škodlivých příměsí se skutečně nic nevyrovná. Dokáže současně dodávat organizmu prospěšné stopové prvky a makroprvky a pohlcovat škodlivé.

 

ŠUNGITOVÝ PŘÍVĚŠEK

Šungitový přívěšek destička kulatá velikosti 30 mm a síly 4 mm z pravého šungitu z Karelie v Rusku. Vhodný k nošení na koženém řemínku. Šungitové přívěšky ochraňují před negativními vlivy, harmonizují, dodávají sebejistotu, sílu a vitalitu.

 

 

ŠUNGITOVÁ VODA  KE KOSMETICKÝM ÚČELŮM

 

Každodení mytí šungitovou vodou vyhlazuje pleť, zvyšuje jeji pružnost a dodává ji mladictvý vzhled. Pokud dodržujeme tento postup. může nám to pomoci navždy se zbavit akné a kožních zánětů. odlupující se a zarudlé kůže.

Pravidelné oplachování vlasů šungitovou vodou jim dodá na lesku  a hedvábnosti a rovněž značné snížeje jejich vypadávání, zabraňuje plešatění, upevňuje kořínky a zbavuje vlasy lupů.

 

 

Více informaci o ŠUNGITU,

jak jej používat v knihách, které zde nabízíme.

 I. Voblíkové – ŠungitLegendy, fakta, informace,

kniha-energie-krystalu/sungit/

 

 

Julia Doronina, Olga Romanova - Šungit, křemen a voda

kniha-energie-krystalu/sungit-kremen-a-voda/