autor knih - Brian L.Weiss

je prvním terapeutem na světě,

který kromě do minulých životů

posílá své klienty také DO BUDOUCNOSTI !

 

vystudoval s výborným prospěchem Kolumbijskou univerzitu a lékařský diplom obdržel na lékařské fakultě Yaleovy univerzity, kde se později stal vedoucím katedry psychiatrie. Jako internista působil v nemocnici Bellevue při Newyorské univerzitě a jako primář psychiatrického oddělení nemocnice Mount Sinai v Miami.

 

Je autorem mnoha bestsellerů -

 

MNOHO ŽIVOTŮ MNOHO MISTRŮ,

JEDNA DUŠE MNOHO TĚL,

JEN LÁSKA JE SKUTEČNÁ,

POSELSTVÍ MISTRŮ,

MINULÝMI ŽIVOTY K UZDRAVENÍ,

ZÁZRAKY SE DĚJÍ

 

     Když zrovna nepíše, pořádá semináře, školení a kurzy po celém světě. je šťastně ženatý a žije v Miami na Floridě.

     Je živoucím důkazem toho, že klasická lékařská věda vůbec nemusí být v rozporu s takzvanými alternativními metodami, ale naopak se jimi může nechat inspirovat...

 

MNOHO ŽIVOTŮ, MNOHO MISTRŮ

„Vidím obrovské vlny, které lámou stromy. Není kam utéct. Je zima, voda je studená. Musím své dítě zachránit, ale nemůžu… Voda mě zalila, dusí mě. Nemohu dýchat, polykat…slaná voda. Rve mi malou z rukou.“ Catherina se zajíkala, obtížně dýchala. Najednou se však úplně uvolnila a začala zhluboka a pravidelně oddechovat.

„Vidím oblaka…Malá je se mnou. I ostatní lidi z vesnice.

Vidím bratra.“

Uklidnila se, jedno životní období skončilo. Zůstávala pořád v hlubokém tranzu.  A já jsem byl ohromen ! Předchozí životy ? Reinkarnace? Myšlení klinického psychiatra mi říkalo, že nefantazírovala, že si to nevymyslela.

 

 

JEDNA DUŠE MNOHO TĚL

Vyzvali jsme ho, aby se vydal do vzdálenější budoucnosti. Š tastně se usmál, pořád v hluboké hypnóze. "Kam chcete, abych šel? "zeptal se. "Můžu se přemístit kamkoli. Lidé už nepotřebují těla, i když si je mužou nechat, pokud chtějí. Je to dobré kvůli sportu a samozřejmě i na sex. Ale můžeme jít kamkoli a stát se kýmkoli pomoci vizualizace a myšlenky. Komunikujeme prostřednictvím vědomí, a taky stělné aury."

Jeho radost mě potěšila. " Z toho, co říkáte, musí jít o velmi, velmi vzdálenou budoucnost." usoudil jsem,.....za mnoho let tisíc let."

"Ne." odpověděl, "není to zas tak vzdálená budoucnost, jak si myslíte...

 

 

JEN LÁSKA JE SKUTEČNÁ

Neuvěřitelný, ale přesto pravdivý příběh o setkání dvou lidí, kteří se kdysi milovali. Na tom by samozřejmě nebylo nic tak zvláštního – kdyby se ovšem jejich láska neodehrála před dávnými léty v jednom z jejich minulých životů

 

Každý z vás má někoho, kdo je pro něj  neobyčejný.Často to není jen jeden člověk, ale dva, tři nebo dokonce čtyři lidé.Patří k různým generacím. Cestují přes oceán času a hlubiny nebeských dimenzí, aby zase byli  s vámi, Přicházejí  z druhé strany, z nebe. Vypadají jinak, ale vaše srdce je zná. Vaše srdce je už drželo v náručí někde v egyptské poušti zalité měsičním světlem či v pradávných  stepích Mongolska. Jeli jste spolu na koních v armádách zapomenutých válečníků a žili bok  po boku v pískem zavátých pradávných jeskyních . Jste spolu spojení věčností a nikdy nebudete sami.

 

Váš rozum může namítnout: „Já tě neznám.“Vaše srdce však ví.